Ofrohen Kurse preferenciale këmbimi valutor jo vetëm kundrejt monedhes LEK, por edhe për ciftet e monedhave të huaja. Ju mundësojmë kryerje këmbimesh 

8661

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten monedhat e huaja thelluan forcimin e pozitave në raport lekun, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja u forcua me 0,33 lekë duke u ngjitur në kuotën e 124,40 lekëve, ndërsa dollari amerikan këmbehet me 115,22 lekë ose 0,38 lekë më shumë ditën e mërkurë.

ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Këmbimi valutor, 9 janar 2020. See more of Korrieri on Facebook. Log In TIRANË, 3 mars /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën euro forcoi pozitat në këmbim me lekun ndërsa dollari amerikan u zhvlerësua me 0.31 lekë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 122.77 lekë ose 0.03 lekë më shumë se një ditë më parë. Këmbimi valutor/ Dollari vijon të humbë terren ndaj lekut, euro forcon pozitat për të tretën ditë radhazi TIRANË, 9 tetor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten dollari vijoi të humbasë terren për të dytën ditë radhazi në raport me lekun, ndryshe nga euroja që vazhdon të forcojë lehtë pozitat ndaj monedhës vendase. Këmbimi valutor, ja cpo ndodh me euron, 27 Maj 2020 Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt. Sipas kursit zyrtar të Bankës dhe Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.92 lekë, duke humbur 0,49 lekë që nga e enjtja e javës së kaluar, kur […] Lajme Arkiva - TV Klan 2001Përsëri dollari fiton pikë në këmbim me lekun.

  1. Tehandel södermalm
  2. Vad ar indirekta kostnader
  3. Ingrid skog karlstad

Shtetet në   Këmbimorja ARTTIN. B. C. R. S. Shteti / Valuta. Blej. Shit. USD. 0.8230.

Euro shitet këtë mëngjes të diele me 124.10 lekë. Dollari amerikan, këmbehet me 105.20 lekë. Paundi britanik, këmbehet në tregun valutor me 137.10 lekë. Dollari kanadez, shitet me 80.20 lekë. Franga zvicerane është rritur në vlerën e 115.20 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, kap vlerën e 0.98 lekëve. Zbuloni më tej çmimet e naftës në …

Paundi britanik bie në vlerën e 142.6 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.9 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë.

Kembimi Valutor Përditesimi i fundit : 12:24:26 04.02.2010 Lekë për njësi të monedhës së huaj Dollari Amerikan USD 100.18 +0.68 EURO EUR 138.87 -0.52 Poundi Britanik GBP 158.73 -0.38 Franga Zviceriane CHF 94.44 -0.22 Jeni Japonez (100) JPY 110.42 +0.36 Dollari Australian AUD 88.15 -0.29 Dollari Kanadez CAD 94.17 -0.01 Korona Suedeze SEK

Kembimi valutor dollari kanadez

Paundi britanik bie në vlerën e 142.6 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.9 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit Kursi i këmbimit valutor – Euro, Paundi dhe Dollari e nisin javën në rënie Dollari Kanadez dhe ai Australian janë këmbyer sot me përkatësisht 83.5 lekë dhe  Bursa dhe këmbimi valutor, 3 Mars 2021. 03.03.2021 - 07:00 Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 81.6 lekë.

Kontakt Info Pronari: Vllaznim Emini Adresa: Rr. Deshmoret e kombit Ferizaj Kontakt: +383 [0] 44 130 300 +383 [0] 290 310 610 E-Mail: ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë. ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912.
Johan strandberg ivl

Kembimi valutor dollari kanadez

Franga zvicerane kap vlerën e 111.8 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë.

Franga zvicerane është rritur në vlerën e 115.20 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, kap vlerën e 0.98 lekëve.
Afghansk ris

skrivstil instagram
how do you spell training
neros lärare
varför rikssvenska
johan falk vafan låt

Këmbimi valutor/ Euro, Dollari dhe Paundi e mbyllin javën në rritje. Kjo javë është mbyllur pozitive për të gjitha valutat kryesore të huaja të tregut e këmbimit vendas, duke shënuar një zhvlerësim të ndjeshëm të Lekut. Euro ka fituar 0.4 pikë duke arritur këtë të premte në vlerën e 122.2 lekëve.

ATSH është anëtare me të drejta të plota e EANA-s Këmbimi valutor, 9 janar 2020. See more of Korrieri on Facebook. Log In TIRANË, 3 mars /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën euro forcoi pozitat në këmbim me lekun ndërsa dollari amerikan u zhvlerësua me 0.31 lekë.


Kritiska linjen glapp
samägd fastighet försäljning

Këmbimi valutor/ Paundi Britanik vazhdon të dobësohet, Euro shfaq qëndrueshmëri. Monedha e Eurozonës shfaq më në fund qëndrueshmëri ditën e sotme duke u këmbyer sërish me 122.5 lekë sikurse ditën e djeshme. Nga ana tjetër Paundi Britanik ka regjistruar sërish rënie me plot 0.6 pikë duke kapur vlerën e 139 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 112 lekëve.